Velice mě těší, že jste navštívili naše stránečky. Omluvte jejich neformálnost a žoviálnost. Bude nám ctí, pokud se stanou pro někoho inspirací a děkujeme všem těm, kteří inspirovali nás.

Rodina se najednou stala smečkou, místo do banky, nám začali peníze utíkat na veterinu, výstavy, dostihy a do psích shopů. Poznali jsme spousty nových přátel, zažíváme pocity úspěchů, ale i křivd a nespravedlností.

Také se nám nějak smrskli pojmy vzdáleností a pochopili jsme konečně přísloví „Ranní ptáče, dál doskáče“. Nic se nedá sníst v klidu a v posteli je nás nějak moc.

Chovatelé to mají jednodušší, ale k tomu jsme nedospěli. Stačí jedny psí oči a z vrhu by zůstalo všechno doma. Dozvíte se něco o mě, o mé rodině, ale i o nás italských chrtících, chrtech, pejscích obecně i o lidech, pro které se stali pesani a práce kolem nich součástí života. V současné době naše smečka čítá 4 pesany a jednu starou dámu, takže vězte, že je u nás veselo.

Je těžké něco nového vymýšlet, protože základní zdroje jsou v různých modifikacích již použity. Omlouvám se tudíž těm, od kterých jsem informace částečně použil. Na druhou stranu, z mých stránek si můžete stáhnout a používat všechno, pokud se Vám to bude hodit a líbit s jedinou výjimkou autorských kresbiček.

Mějte se hezky, šmytec, konec, tečka
zdraví Vás
Dízikova smečka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *